Kariera w IGOES

Na co dzień oczekujemy gotowości do pracy w trudnym dynamicznym otoczeniu, dyspozycyjności, pracy w interdyscyplinarnych zespołach, zrozumienia, dzielenia się wiedzą. Niemniej jednak kluczowe jest aby kandydat potrafił łączyć fakty, informację, posiadał nieprzeciętne umiejętności analityczne, potrafił precyzyjnie stawiać pytanie oraz słuchać.

Naszą pracę traktujemy jako intelektualną podróż w meandry zarządzania organizacją. Zatem jeśli masz odwagę napisz do nas. Chętnie się spotkamy i porozmawiamy – zapraszamy do kontaktu!

Jeśli jesteś studentem szukasz praktyk lub stażu i chcesz się sprawdzić w roli konsultanta – odezwij się!

Wyślij swoje CV

rekrutacja@igoes.pl

Aktualne rekrutacje

Menadżer ds. rozwoju sprzedaży

Zakres obowiązków:

Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów sektor MiŚP

Sprzedaż usług doradczych IGOES

Realizacja strategii sprzedażowej

Ścisła współpraca z konsultantami IGOES

Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i partnerami

Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekiwania:

Kilkuletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży usług finansowych, ubezpieczeniowych lub usług doradczych

Umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami

Wysokiej kultury osobistej

Rozwiniętych umiejętności  sprzedaży, negocjacji i samoorganizacji

Umiejętności budowania i rozwijania długotrwałych relacji z osobami zarządzającymi

Pozytywnego nastawienia i konsekwencji w realizacji celów

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Umowę o współpracę na wyłączność (B2B)

Atrakcyjne wynagrodzenie

Przyjazną atmosferę pracy

Możliwość pracy przy ciekawych projektach

Zapraszamy do współpracy! Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@igoes.pl